Mrs.
Picked this up just to try....best sauce I have ever tried (other than what I make). In fact, it is as good as mine! I would give it 10 stars if that category were on here! I will buy it sparingly, as it is pricey....I paid $7.99 a jar.....if the price were lower, I would buy it by the case!119o51w10
Did you find this helpful?
5 of 5 Found Helpful
Reviewed by: Marianne Koslowski from Clifton Park, NY.
on 2/19/2017
5